24 квітня працівники оргметодичного відділу Сколівської РЦБС Лосинська Н.Я. та Мотрунич М.П. провели перед членами УТОС годину пам’яті «Богдана Світлик - патріот-письменник», приурочену до 100-ліття з дня народження та 70-ліття з дня смерті Богдани Світлик. Зробили огляд подій в Україні і світі.

Присутні дізнались цікаві факти про мужню жінку, патріота України, письменницю Богдану Світлик.

Богдана віддала життя за волю України. Загинула в 30-ти річному віці в с. Либохора в хаті Кирейта Ярослава в збройній сутичці із цілою зграєю більшовиків. Останню кулю призначила собі, щоб уникнути катувань енкаведистів.

/Files/images/zahodi/utos/DSCN0144.JPG/Files/images/zahodi/utos/DSCN0143.JPG/Files/images/zahodi/utos/DSCN0142.JPG

Інформаційна година

30 травня працівники відділу комплектування Сколівської РЦБС Масендич Г.О. та Іваник М.В. провели інформаційну годину з членами УТОС.

Ознайомили присутніх з державними та міжнародними святами, які відзначали протягом травня. А саме:

День перемоги – 9 травня;

День матері – 14 травня;

Всесвітній день вишиванки - 18 травня;

Свято героїв - 28 травня;

160-річчя від дня народження А.Чайківського – 25 травня.

Спілкувалися з учасниками зустрічі щодо останніх подій та новин що відбуваються в Україні та світі.

/Files/images/zahodi/utos/IMG_0512.JPG/Files/images/zahodi/utos/IMG_0511.JPG

Спасибі бібліотекарям

Працівники організаційно-методичного відділу Сколівської РЦБС підготували і провели на зборах членів УТОС огляд політичних подій в Україні і світі, а також годину духовності «Будьте милосердні, як Отець Ваш небесний» приурочену до року милосердя.

З нагоди професійного свята вітаємо всіх бібліотечних працівників з Веукраїнським Днем бібліотек.

Тимочко Марія – член УТОС.

Віншування з Різдвом Христовим

Новий 2016 рік. 7 січня – Різдво Христове – велике християнське свято, сповнене радості, щастя і веселощів. Це свято поєднує небо з землею, відкриває наш доступ до бажаного вічного життя з Богом.

На черговій зустрічі з членами УТОС бібліотекар відділу обслуговування Сколівської ЦРБ, Слугиня молитовної групи «Матері в молитві», що при церкві вмч. Пантелеймона Надія Соулевич склала вітання, Віншування з Різдвом Христовим, Новим 2016 роком, Святим Водохрещем.

Відтак членкині Молитовної групи: Андрусейко М., Кіндратишини Д., Дробчак М., Спільно з слугинею Н.Соулевич виконали коляди: «Нова радість стала», «Бог ся Рождає», «Щедрий вечір», «Україна».

Працівниками відділу обслуговування проведено інформаційно-просвітницьку годину: Про новини в Україні за січень місяць.

З коротким біографічним викладом перед громадою УТОС ознайомлено з славетним сином, Провідником Степаном Бандера. Про життя і національно-визвольну боротьбу та поневіряння і трагедію його родини в часи Другої Світової війни здійснила ведуча – бібліотекар відділу обслуговування Даців Г.І.

Короткий екскурс про День Соборності України здійснила бібліотекар читального залу Сколівської ЦРБ Фединишин О. на тему: «Україна Соборна – наша гордість і слава».

29 січня в 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і Незалежність. Бесіду – пам'ять присвячену героям Крут: «Коли стають до зброї діти, народ цей не перемогти» провела зав. відділом обслуговування Сколівської ЦРБ Небелюк Л.

/Files/images/kruti/IMG_4569.JPG/Files/images/kruti/IMG_4571.JPG/Files/images/kruti/IMG_4573.JPG

Добро повертається сторицею

В Сколівській РЦБС проводять клопітку роботу по обслуговуванню людей із обмеженими можливостями.

Від імені членів Сколівської організації УТОС хочу подякувати директору РЦБС Дольній Галині Максимівні. За її сприяння на кожному засіданні утосівців працівники Сколівської районної бібліотеки проводять інформаційну годину – огляд новин в Україні і світі та масовий захід.

29 березня на наші зібрання завітали працівники методичного відділу. Цікаво, в доступній формі пройшов діалог працівників бібліотеки із інвалідами зору про цікаві події державного і політичного життя, про вибори до місцевих рад, про АТО.

Провели презентацію бібліографічної довідки «Сколе – друга Батьківщина барона Гределя». До речі, дану довідку склали працівники організаційно-методичного відділу бібліотеки. Ми багато довідались про розбудову, благоустрій нашого містечка, добре відношення барона до своїх робітників, як барон по-батьківськи піклувався про своїх робітників.

Я, як колишній бібліотекар Сколівської академічної гімназії, в переддень професійного свята побажала їм міцного здоров’я і творчих здобутків в роботі.

Марія Кулик

/Files/images/IMG_4543.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1632

Коментарi