• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Заходи бібліотек-філій

Дружба – це сила

У бібліотеці-філії с. Крушельниця до Міжнародного Дня дружби проведено година спілкування «Дружба це сила». З вступним словом до присутніх звернулася Третяк Галина, яка розповіла про правила дружби, як дружити і бути друзями. Учасники заходу читали казки та оповідання про дружбу «Антон і Харитон», «Справжні подруги» та казку «Про синів і батька». Діти 1-5-х класів брали участь в різних іграх та в майстер-класі «Сонце дружби».

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170811_185005.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170811_173658.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170811_163657.jpg

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170811_185400_2.jpg /Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170811_184857.jpg

Нова книга, нова історія

(інформаційна година)

Бібліотека-філія с. Н. Рожанка отримала нову партію цікавих книг. Завідувач книгозбірнею Ярмоловська О.І. провела інформаційну годину для представників місцевої сільради

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/nrojanka/IMG_0596.JPG

Я малюю казку

У бібліотеці-філії с. Козьова було проведено з дітьми 4-5-кл мистецьку гру "Я малюю казку." Переможцями гри стали Ловзун Владислав, Гіршвальд Софія. Підготувала зав. бібліотекою-філією Прендецька І. М.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/kozova/5_55NhDD-5o.jpg

Конституція – основа державності

В бібліотеці-філії с. Крушельниця проведено урок державності. З вступним словом виступила Третяк Галина, яка розповіла про основні закони Конституції. Наголосила про основні статті з Конституції з прав дитини. А також проведено ігри порушення прав у казках «Червона шапочка», «Колобок», «Попелюшка», «Буратіно». Було організовано конкурс малюнків про право дитини.

Разом з дітьми від 6-11 років створено виставку «Обереги державності» (Конституція України, Гімн, Прапор, Тризуб, булава, калина, віночок і вишивка).

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170629_170444.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170629_170943.jpg /Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170629_165910.jpg

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170629_165643.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/IMG_20170629_165638.jpg

Майстер-клас "Символіка України".бібліотека с.Труханіа

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/truhanv/IMG_20170623_121059.jpg

На Україну повернусь

30 червня в Сопітській книгозбірні відбувся урочистий захід, присвячений Дню Конституції України. Захід розпочала біблотекар Галина Павлишин. Вона ознайомила дітей, як треба любити свою Україну і знати вісі права, обов'язки і закон про Конституцію. Олег Стемпіцький, Денис Мазурик, Володимир Ластовецький та Григорій Сагіль прочитали вірш " Я-Українець". Вікторія Цундер та В'ячеслав Приходько "На Україну повернусь". На завершення діти заспівали пісню "Молитва про Україну", а також ознайомились з книжковою виставкою під назвою "Вивчаємо Конституцію України".

У книг канікул немає

У бібліотеці-філії с. Погар відбулась презентація книжкових новинок книгозбірні з дітьми різного віку.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/pogar/IMG_0581.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/pogar/IMG_0582.JPG /Files/images/zahodi_bblotek-fly/pogar/IMG_0580.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/pogar/IMG_0579.JPG

Книги - подарунки

В Довжківській бібліотеці-філії проходить акція «Подаруй бібліотеці книгу». Завдяки акцій фонд бібліотеки поповнився на 120 примірників нової літератури: історичної, краєзнавчої, духовної та по шкільній програмі. Дану літературу закупили депутат обласної ради А. Дайнека та директор НПП «Сколівські Бескиди» В.Бандерич

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/dovjki/IMG_0577.JPG

Хай завжди буде сонце

До Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеці-філії смт.Верхне Синьовидне було проведено захід. Бібліотечні працівники спільно з учителями-класоводами Равлінко М.М, Масна О.О та Норичко Г.О провели дитячий ранок:” Хай завжди буде сонце “ з учнями 1-4 класів.

Юні користувачі читали вірші про щасливе дитинство і про літо,звучали пісні “ Моє ім’я Батьківщина” , “Україна це ти “ і “ Незабуть”. А також було проведено брейн- ринг “У світі казки чарівної”.

Гарний настрій подарували дітям веселі ігри і цікаві ребуси.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/vsinovidne/IMG_20170531_113724.jpg

Спорт – запорука здоров’я

В бібліотеці-філії с. Тернавка проведено бесіду-роздум. В заході взяли участь Андрейків Василь, Фенич Владислав, Фенич Любомир. Бібліотекар бібліотеки-філії Катерина Іванівна розповіла присутнім про значенню спорту в житті людини.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/ternavka/IMG_0570.JPG

Виїзний круглий стіл «Пропоную свій досвід»

7 червня 2017 року в переможця конкурсу «Краща бібліотека року» у бібліотеці-філії с. Н.Синьовидне проведено виїзний круглий стіл для бібліотечних працівників району. В ході круглого стола, крім досвіду роботи бібліотечні працівники обговорювали наболілі питання, які перешкоджають ефективніше працювати.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/s_n_sinovidne/IMG_0537.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/s_n_sinovidne/IMG_0538.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/s_n_sinovidne/IMG_0542.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/s_n_sinovidne/IMG_0544.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/s_n_sinovidne/IMG_0551.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/s_n_sinovidne/IMG_0554.JPG /Files/images/zahodi_bblotek-fly/s_n_sinovidne/IMG_0534.JPG

Краєзнавча робота

Книгозбірні сіл Плав’я-Бринівка і Плав’я-Вадрусівка з користувачами проводять копітку роботу по популяризації літератури з краєзнавства. Впроваджують в життя звичаї, традиції своїх предків. Працівники бібліотек доклали максимум зусиль по збиранню місцевого фольклору. Даний матеріал згрупували по жанрах, оформили теки: ліричні пісні, весільні пісні, колядки, щедрівки, колискові. До послуг користувачів альбом «Історія села Плав’я». Матеріал в альбомі згруповано по періодах в історії. Текст доповнено світлинами.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/plavya/IMG_0463.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/plavya/IMG_0464.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/plavya/IMG_0469.JPG /Files/images/zahodi_bblotek-fly/plavya/IMG_0474.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/plavya/IMG_0458.JPG

Поки сонце світить – тебе Тарасе, не забудуть

(дитячий ранок)

9 березня бібліотека-філія с. Росохач разом із НД провели дитячий ранок. Ведуча заходу Роксана Дем’янович розповіла про життя і творчість Тараса Шевченка. Користувачі бібліотеки: Логін Марія, Каспрів Іванна, Ферелетич Ольга, Хабовський Андрій, Бандерич Софія, Романчак Мар’яна, Дем’янович Роксана декламували вірші Кобзаря і виконали пісні «Думи, мої думи», «Зоре моя вечірняя», «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Шевченка.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/rosohach/P3080017.JPG /Files/images/zahodi_bblotek-fly/rosohach/P3080016.JPG

09.03.2017 року в бібліотеці с.Корчин відбулася інтелектуальна гра

«Вінок пошани - Кобзарю»

(конкурс на кращого читця поезії Т.Г.Шевченка)

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/1.jpg

Уривок з п’єси Стельмаха «Тарас»

Ролі виконують:

Тарас – Яворський Богдан, Дяк – Юзвак Ростик

Мати – Ставникович Богданка

Батько – Борис Дмитро

Сестра – Литвин Христина

Конкурсанти

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/2.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/3.jpg

Швець Юля "Тарасова ніч" 2-е місце

Корчинська Соломія "І мертвим живим" 1-е місце

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/4.jpg


Дяків Роман "Сон"

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/5.jpg
Ілюк Христина та Рогова Вікторія «Наймичка» та «Катерина»

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/6.jpgЖурі

Ставникович Наталія Степанівна – вчитель української мови та літератури

Юзвак Олена Іванівна – глядачка

Коваль Галина Миколаївна – бібліотекар

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/8.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/7.jpg

Нагородження призами

«Великому сину українського народу і воля святая»

У неділю 12 березня в народному домі села Урич пройшов літературний вечір «Великому сину українського народу і воля святая».

Зі вступним словом та уривками з творів поета виступила керівник ДНЗ Ольга Монастирська.

Ведучою була завідуюча НД с. Урич Леся Богенчук розповіла про життевий і творчий шлях Кобзаря її розповідь доповнили школярі Якимчук Ольга, Телявська Марія, Савуляк Михайло. У виконанні хору прозвучали пісні «Думи мої,думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий», «По діброві вітер віє» та ін. Читці Хомин Ганна, Швед Марія,Зушман Наталія, читали вірші «Садок вишневий коло хати», «Катерина», «І мертвим і живим» та ін.

Оформлена книжкова виставка «Слово правди і любові», де представлені твори поета,літературу про його життя і творчість. Завершилося свято виконанням Шевченкового «Заповіту».

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/123321.jpg

У нашій пам’яті вони назавжди залишились

Урок історії «У нашій пам’яті вони назавжди залишились». Присвячений героям Небесної Сотні.

В читальні с. Корчин, зібралися діти, студенти, батьки, учасники бойових дій, АТО та учасники Майдану.

Розпочала урок історії бібліотекар Коваль Галини, де звернулася до всіх присутніх, щоб в скорботі схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний час 21 століття.

Продовжили урок ведучі: Ставникович Богданна та Рогова Вікторія. Також ведучі ознайомили присутніх з біографією нашого земляка О.Ушневича. Учасниками Борис Дмитром, Яворським Богданом, Литвин Христиною, Ялено Христиною, Дянів Наталею прочитали вірші присвячені Героям Небесної Сотні. Присутні вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

Вчитель історії та учасник Майдану, учасник бойових дій в Афганістані Андрушків Микола Миколайович, розповів про історію Майдану. Згадав про друзів свої синів Андрія та Тараса, які загинули від пуль поганині.

На уроці історії були присутні голова ОУН Яцульчак Богдан, учасник АТО Лесишин Ярослав.

На закінчення уроку історії, всі присутні подивилися фільм про нашого земляка – Героя Небесної Сотні Олега Ушневича. Також учасники уроку оформили книжкову виставку «Герої не вмирають», список прізвищ та світлин Небесної Сотні, світлиною Олега Ушневича, де біля його світлини учасники запалили свічки, щоб кожен з нас торкнувся пам’яттю цього священного вогню – частинки вічного.

Сородник М.М. сільський голова в кінці уроку розповів про участь наших односельчан, які також приймали участь в боротьбі з «поганинами».

Подякував учасникам уроку за те, що вшановують пам'ять героїв Небесної Сотні, що прищемлюють любов до Батьківщини, розвивають бажання стати гідними патріотами, громадянами України

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/Виступ дітей.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/Голова сільської ради с.Корчин Сородник Михайло Михайлович.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/Вчитель Історії Андрушків Микола Миколайович.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/Голова сільської ради с.Корчин 2.jpg /Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/Виконують Гімн України.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/Виконують Гімн України 2.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/korchin/DSC_7941.jpg

«Я з Небесної Сотні»

19 лютого в селі Урич вшанували героїв Небесної Сотні. Священик церкви святого Миколая відправив панахиду за душі полеглих Героїв Небесної Сотні . В пам'ять про загиблих НД і бібліотека провели годину пам’яті «Я з Небесної Сотні». Була презентована виставка «За Україну за її волю». Присутні переглянули відео про події на Революції Гідності. Учні школи у віршованій формі розповіли про події тих днів на Майдані , декламували вірші про «Небесну Сотню». У виконанні хору прозвучали пісні.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, та загиблих в зоні АТО. Присутні запалили свічку , яка стала даниною тим, хто навічно пішов від нас. Вони завжди будуть жити в нашій пам’яті

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/333.jpg /Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/222.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/111.jpg

"Небесна Сотня- уклін тобі низький"

20 лютого в Сопітській книгозбірні під назвою "Небесна Сотня- уклін тобі низький". Відбулося вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. Учні школи запалювали свічку пам’яті і передавали з рук в руки. Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Ведучий Ігор Лагодич розповів про події, які відбулися на Майдані Незалежності.

У виконанні Мар’яни Міщатин прозвучала пісня "Пливе Кача". Учні: Дидик Богдан, Жовнір Діана , Васеньова Ольга, Сагіль Софія, Лагодич Каріна, Стасишин Аліна, Ластовецька Вікторія , Підгородецька Віталія, Якимів Мар’яна майстерно декламували вірші: "Молитва воїна" "Молитва за Україну" "А Сотню вже зустріли небеса" "Куди летиш, куди летиш, душе?"

На завершення всі присутні стали на коліна і спільно мовили молитву "Отче Наш".

Для всіх учасників була підготовлена книжкова виставка ,а також стенд з героями-земляками "Пам’ятаймо їхні імена".

/Files/images/2525.jpg

Розумники і розумниці

(Інтелектуальна гра)

В книгозбірні с. Нижня Рожанка часто проходить інтелектуальна гра різноманітної тематики: «По країнах і континентах», «Математика – цариця наук», «Відень – музична столиця Європи», «Як розбудити розум, що заснув?», «Забави наших предків».

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/nrojanka/IMG_0237.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/nrojanka/IMG_0235.JPG

Бліц-інтерв’ю

Популярною формою роботи в бібліотеці-філії с. Н.Рожанка є бліц-інтерв’ю. Завідувач бібліотеки Ольга Іванівна швидко називає питання, а присутні миттєво дають вичерпні відповіді. Переможці отримують приз.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/nrojanka/IMG_0227.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/nrojanka/IMG_0244.JPG

Засідання «за круглим столом»

Дана форма роботи зарекомендувала себе в бібліотеці-філії с. Верхня Рожанка. Користувачі обмінюються досвідом: «Як бути берегинею сім’ї?», «Кулінарними секретами», «Рецептами народної медицини», «Обговорення подій в Україні та світі».

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/vrojanka/IMG_0221.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/vrojanka/IMG_0219.JPG

Рідна мова – душа народу

В бібліотеці-філії с. Долинівка до Дня писемності та мови проведено діалог «Рідна мова – душа народу».

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/dolinvka/IMG_0135.JPG /Files/images/zahodi_bblotek-fly/dolinvka/IMG_0137.JPG

Революції Гідності - три роки

В бібліотеці-філії с. Хащованя проведено урок мужності «У нашій пам’яті вони назавжди». Про загиблого односельчанина Володимира Грицика.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/haschovanya/IMG_0171.JPG/Files/images/zahodi_bblotek-fly/haschovanya/IMG_0175.JPG

Вони живуть у наших серцях

Година пам’яті проведена в бібліотеці-філії с. Ялинкувате.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/yalinkuvate/IMG_0154.JPG /Files/images/zahodi_bblotek-fly/yalinkuvate/IMG_0161.JPG

Пізнавально-екологічний захід «Чиста планета»

В сільській бібліотеці с. Крушельниця о 16.00 год 27 липня відбувся пізнавально-екологічний захід «Чиста планета». Було запрошено керівника студії зі Львова «Місто барвисте» Ірину Колцун, вона з радістю погодилася. Разом з дітьми 5-11 років у атмосфері тепла неймовірної енергетики з морем емоцій і вражень захід відбувся.

Почалося все грою на зближення команди – обмін енергетики дозволив усім стати ближчими і єдиними. І три години пролетіли мов не було.

Бесіда про сміття, куди воно мандрує після смітника. Тісна співпраця вийшла з дітьми. На всі запитання діти давали цікаві відповіді. Потім було відео про пластик. На закінчення почутого і побаченого всі грали в квест, були мотивувальні відеоролики про збереження природи, і бесіда про методи збереження середовища і майстер клас «Друге життя пластикової пляшки» (виготовлення декоративної коробочки). Відбулася розмова підсумок і чаювання.

Брали участь Климаш А., Климаш О., Третяк Ю., Третяк С., Данилів А., Данилів І., Костів Я. Ковалишин Я., Фединишин Б., Фединишин Я., Колцун К., Колцун М., Соулевич Ю., Срулевич В., Процевич В., Процевич П., Козак М., Третяк Г., Данилів О., Ковалишин М., Фединишин Л.

Підготувала зав. бібліотекою-філією с. Крушельниця Ірина Коциба.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/13891904_1076213135806926_3907726349514308225_n.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/13895487_1076212275807012_5785162504932058785_n.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/13901328_1076212259140347_6924722341061234078_n.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/krushelnitsya/13901439_1076212332473673_2109243073315138948_n.jpg

Помічники у виборі книг

У бібліотеці-філії с. Головецько проведений бібліотечний урок на тему «Помічники у виборі книг». Бібліотека бібліотеки Скольська Стефанія познайомила користувачів з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/17.jpg

Перше Святе Причастя

В с. Пшонець пройшло Перше Святе Причастя, яке здійснив о. Андрій Мичко. Готувала діток вчителька Ганна Ярославівна Михайлович. Завідувач бібліотекою-філією Радевич М.Т. провела бесіду-роздум «Для чого сповідатися?».

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/19.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/18.jpg

Екскурсія до бібліотеки

В книгозбірні с. Пшонець відбулась екскурсія учнів першого класу. Класовод Мелень Ніна Ярославівна привела своїх вихованців після останнього дзвінка. Бібліотекар познайомила вусіх із бібліотекою, розповіла, як самостійно вибрати потрібну книгу. Всіх 12 першокласників стали читачами бібліотеки. Марія Теодорівна привітала діточок із поповненням їх в користувачі.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/20.jpg

Іван Франко – син українського народу

27 травня у бібліотеці-філії с. Козьова проведено годину поезії на тему: «Іван Франко – син українського народу» (до 100 ліття з дня смерті І.Франка)

Користувачі 4-6 класів прочитали уривки із збірок «Зів’яле листя», «З вершин і низин» та поеми «Мойсей».

Виставку-перегляд «І.Франко – поет національної честі» зробила зав. бібліотекою-філією Прендецька Іванна.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/kozova/20160527_085530.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/kozova/20160527_085546.jpg /Files/images/zahodi_bblotek-fly/kozova/20160527_085701.jpg

Ми хочемо в Європу

Під такою назвою в Головецькій книгозбірні проведено діалог до Дня Європи.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/golovetsko/10.jpg

Моє рідне село

У Головецькій бібліотеці-філії проведено конкурс малюнків «Моє рідне село».

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/golovetsko/11.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/golovetsko/12.jpg

Василь Стефаник – покутський письменник

В бібліотеці-філії с. Козьова проведено 19.05. літературну годину на тему: «Василь Стефаник – покутський письменник». Короткий екскурс про життєвий і творчий шлях Василя Стефаника зробила зав. бібліотекою-філією Прендецька Іванна з учнями 4-5-х класів були прочитані новели «Нитка», «Давня мелодія»

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/kozova/20160519_134451.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/kozova/20160519_134624.jpg

Мамо я тобі низесенько вклонюсь

17 травня в Сопітській книгозбірні було особливо радісно і світло. Виступ розпочали ведучі з рядків «Мамо я тобі низесенько вклонюсь. З уст маленьких читачів лунали вірші, звучали пісні про найдорожчу в їх житті людину – рідну Матусю. Теплі сльози любові були на очах слухачів, адже кожне слово, яке лунало в цей час було наповнене вдячністю і щастям за подароване життя.

Зав. бібліотеко Павлишин Галина складає подяку школярам, які так активно відгукнулися на її пропозицію відзначити цей день, а саме: Павлишин А. Мазурик Я., Павлишин В., Ластовецький В. Мазурик Д. Цундер М., Стемпіцький О., Павлишин І., Цундер В., Стемпіцький В.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/sopt/den_mater_2016/зщгнек.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/sopt/den_mater_2016/птеоноб.jpg

Літературно-музична композиція

"Нехай святиться ім'я твоє"

бібліотека-філія с. Крушельниця

/Files/images/IMG_4755.JPG/Files/images/IMG_4738.JPG

Ми не маємо права їх забути

В селі Завадка народний дім і бібліотека-філія спільно провели годину реквієм "Ми не маємо права їх забути", приурочену Дню примирення і пам'яті жертв другої світової війни. В заході прийняли участь працівники місцевого самоврядування та церковна громада з отцем Іваном Гайвановичом.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/5.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/6.jpg

Захисники Вітчизни

В книгозбірні с. Завадка проведено урок мужності "Захисники вітчизни" із участю воїнів АТО, жителів завадки Вадюн Анатолій та Миха Василя.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/7.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/8.jpg

Майстер-клас "Малюємо писанку"(26.04.2016р.)

У житті кожної людини Великдень – свято особливе та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра.

Одним з елементів обрядової традиції найдорожчого зі свят є писанка, популярність якої зростає з кожним роком, адже вона є унікальним витвором народного мистецтва.

У бібліотеці з групою користувачів провели майстер – клас »Великодня писанка». Розповіли користувачам про їхню історію, кольори , орнаменти та легенди про писанки.

Для кожної дитини було підготовлено робоче місце і все, що потрібне для роботи: яйце, віск, писачок, свічку, фарби. Учні вперше спробували себе у цій справі, дуже хвилювалися і боялися, що в них нічого не вийде. Основною настановою майстрині були слова: «Негарних писанок не буває». І всі учасники майстер-класу переконалися у цьому, коли на останньому етапі почали знімати віск, і під вогнем свічок розквітли золотаво-червоні та синьо-зелені орнаменти на їхніх писанках.

Майстер-клас приніс багато позитивних емоцій та збагатив дітлахів. Кожен забрав додому своє власне творіння-барвисту писанку, котра є символом сонця, відродження, любові й краси.

До уваги читачів була представлена виставка «Пасхальна веселка».

Майстер –клас було проведенно спільно з ДІКЗ»Тустань». Майстринями Павлишин Світланою та Савуляк Марією.

/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/1.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/2.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/3.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/4.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/5.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/6.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/7.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/8.jpg/Files/images/zahodi_bblotek-fly/urich/9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 622

Коментарi

  • geomineral.ru

    2017-06-10 00:02:26

    Завідуюча бібліотекою с.Борове....